collapse

* Twoje Centrum

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

* pogwarki

Odśwież Historia
  • nie pisz pierdół, bo dostaniesz po łapach ^_^
  • stachu: Niecne miało być
    Czerwiec 16, 2018, 06:22:20 pm
  • stachu: Wiem że ma niecierpliwością plany.....haha
    Czerwiec 16, 2018, 06:21:52 pm
  • pituszek: Rozmawiałem z Jędrkiem z miesiąc temu,żyje i ma się dobrze
    Czerwiec 15, 2018, 10:53:56 am
  • RADAR: A wie ktoś co u Jedrka starego żeglarza ?
    Czerwiec 14, 2018, 11:11:49 pm
  • zybel: jakoś
    Czerwiec 12, 2018, 08:22:13 am
  • RADAR: Żyjeta?
    Czerwiec 11, 2018, 11:44:42 pm
  • JEDI_V: Ja 3 dni, nie ma taryfy ulgowej.
    Czerwiec 07, 2018, 07:41:49 am
  • RADAR: Dokładnie, tez o tym pomyślałem Jedi. Ja bede w piatek/w sobote wieczorem wracam.
    Czerwiec 07, 2018, 12:57:22 am
  • JEDI_V: Panowie za kilka dni najbardziej z klimatycznych zlotow, Olesno, a tu cisza jak makiem zasiał, zero tematu, potwierdzenia obecnosci
    Czerwiec 06, 2018, 10:12:41 pm
  • JB: RockAuto mi coś nie działa (płatności nie przechodzą) jak żyć! Ktoś tak miał?
    Czerwiec 05, 2018, 11:39:57 pm
  • RADAR: Dobrze dzialajaca sekwencja do 95' to nie lada wyzwanie.
    Czerwiec 04, 2018, 10:43:19 pm
  • JB: Robienie z sekwencji w Astro jakiejś wielkiej filozofii to bzdura. A kulutra montażu i jakość części to zawsze temat który ciągnął LPG w dół.
    Czerwiec 04, 2018, 11:23:26 am
  • pituszek: Radar,ale tak jest w większości warsztatów ,nie tylko lpg.O ile właściciel jest kumaty to pracownicy wszystko olewają.Dopiero jak klient wku..się na maxa to właściciel nie ma wyjścia i musi sam rękawy zakasać,ale wiadomo nie ogarnie tego sam,a w rekomendowanym warsztacie kolejki 2 miechy i też nie zawsze jest ok
    Czerwiec 04, 2018, 09:07:15 am
  • RADAR: I od kolegów. Ale lubie go bardzo!
    Czerwiec 03, 2018, 11:56:26 pm
  • RADAR: Jedi, musze sie wtrącić. Rekomendujesz zagorzale Lukiego i o ile on może jest dobry to jego ludzie...wiele do życzenia.Wiem z autopsii
    Czerwiec 03, 2018, 11:55:29 pm
  • JEDI_V: I tym się różni Luky od reszty parchów.
    Czerwiec 02, 2018, 01:22:20 pm
  • JB: Inna sprawa, że ważniejsza od instalacji jest kultura montażu. Mnie ktoś zamontował tak przewody, że zrobiły dziurę w klimie po kilku latach. Teraz do wymiany prawie cały układ za kilka grubych stów.
    Czerwiec 01, 2018, 03:44:36 pm
  • JEDI_V: Ja mam zawsze instalke od Lukiego, nie wnikam co, zawsze dziala i nie ma problemow.
    Maj 30, 2018, 10:26:07 am
  • JB: Firma nazwya się AG Centrum i ma swoją instalację ZENIT. Ogólnie wszyscy jadą na elektronice od włochów. AC to jedna z niewielu firm która robi w Polsce swoje własne sterowniki. Ogólnie poziom instalacji gazowych moim zdaniem poszedł do góry i teraz wszystko daje radę. Alex, Landi, AC, AG, KME. Oczywiście każdy ma swoje ulubione i każdy warsztat powie Ci co innego. Ja mam STAG z reduktorem KME i Hana lubiana kombinacja.
    Maj 29, 2018, 08:09:52 pm
  • edekk: tylko w Astro jest chyba pełna sekwencja a w fulach "półsekwencja"
    Maj 29, 2018, 11:14:52 am

* Będzie się działo

Przepraszamy! W tym momencie w kalendarzu nie ma dostępnych żadnych wydarzeń.

* Najnowsze wiadomości

Odp: Pogrzeb żony Archiego - info wysłana przez pituszek
[Dzisiaj o 05:24:42 pm]

Odp: Pogrzeb żony Archiego - info wysłana przez zybel
[Dzisiaj o 04:32:32 pm]

Odp: Pogrzeb żony Archiego - info wysłana przez edekk
[Dzisiaj o 04:24:19 pm]

Odp: Pogrzeb żony Archiego - info wysłana przez MHM
[Dzisiaj o 09:49:10 am]

Odp: Straszna wiadomość dla mnie wysłana przez maxx
[Dzisiaj o 12:30:16 am]

* Zalogowani

• Kropka Gości: 26
  • Kropka Ukrytych: 1
  • Kropka Użytkowników: 6
  • Kropka Użytkownicy online:

Autor Wątek: Witam wsystkich zajaramych Vanami  (Przeczytany 941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KRIS72*

• Aktywny użytkownik
    • CHEVROLET ASTRO VAN 91
  • Garażuje w: ŚREM
  • mobil: 507829223
Odp: Witam wsystkich zajaramych Vanami
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 16, 2018, 02:21:32 pm »
Igor wyjęcie dwóch foteli + kanapy to jakieś 5 minut,fotele mają po 4 śruby a kanapa jest na zaczepach więc nic nie odkręcasz 1dziekuje ps.tak jest w mojej wersji 7-osobowej ;)

Online MHM*

• Administrator
    • ASTRO '97 HiTop
  • Garażuje w: Siechnice (DWR)
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 16, 2018, 02:42:37 pm »
P.S. ile zajmuje wyjęcie fotelu i kanap z Astro - przygotowanie do przewozu większych gabarytów chyba jest możliwe w tym aucie?

Zależy od wersji. W salonce wyjęcie tylnej kanapy to większa operacja wymagająca kanału. A już wersja z elektrycznym rozkładaniem tylnej kanapy to słyszałem, że jest wiekszą operacją wojskową ;)

Ostatnio musiałem przewieźć łóżko. Wystarczyło rozłożyć tylną kanapę i obrócić środkowe fotele o 180st.
"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się nie ma."
Chevy ASTRO "Viger" '97 HiTop

Offline zagłoba*

• Ekspert
    • chevrolet astro awd 1997 starcraft, harley davidson evo 1340, M-72 1947r.
  • Garażuje w: Ochmanów/k.Krakowa
  • mobil: 692 120 899
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 16, 2018, 02:56:31 pm »

Zagłoba to może ja od Ciebie kupię Astro a Ty dobie nowego sprawisz? Mi Astro powinien wystarczyć - dzieci mają frajdę ze spania w namiocie na wyjazdach. A większe Salonik to większe spalanie a ja chciałbym poruszać się w miarę możliwości ekonomicznie.
Ja zbyt dużo już w niego włożyłem a za te pieniądze kupisz dużego.

Offline JEDI_V*

• Klubowicz
  • Garażuje w: Nakło Śląskie
  • mobil: 698375339
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 16, 2018, 07:08:16 pm »
Jedi  :)Ty każdego sprowadzisz na ziemię i chwała Ci za to 1ok

Po mnie przynajmniej nie jest potrzebny psycholog  1kwicze , po Falkonie nie było by takiego wysypu prawdziwków.
Igor, jak pamiętam to Bussola raz chce a raz nie, sprzedać swojego.
Ford Taurus SHO '95-3.2+LPG by Luky,Chrysler 300M '99-3.5 V6+LPG by Luky

Offline KRIS72*

• Aktywny użytkownik
    • CHEVROLET ASTRO VAN 91
  • Garażuje w: ŚREM
  • mobil: 507829223
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 16, 2018, 08:47:46 pm »
Po mnie przynajmniej nie jest potrzebny psycholog  1kwicze , po Falkonie nie było by takiego wysypu prawdziwków.
Igor, jak pamiętam to Bussola raz chce a raz nie, sprzedać swojego.
:))Ty jednak jesteś prawdziwy Jedi i umiesz kontrolować moc hahaha 1ok pozdrowionka i miłego w.endu koledzy aloha

Offline RADAR*

• Klubowicz
    • Astro 89' Astro 95' ....
  • Garażuje w: Dolny Śląsk / Dzierżoniów
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 18, 2018, 11:28:42 pm »
Czesc Igor,
jedyny minus Astro to taki że to nie FULL SIZE i kilka osób z otoczenia może mieć z tym problem  :)

Astro/Safari jest o tyle fajne że możesz tym bez problemu jeździć na co dzień a po kilku tyg. jazdy
uznasz to pytanie za śmieszne.
Z wnętrzem salonek różnie bywa, były i są większe lub mniejsze firmu które je przerabiały. W jednym bedziesz miał 2 środkowe fotele przykręcane "gałkami" do podłogi a kanapa bedzie niemal na stałe wkrecona na 4 śruby (wcale nie musi byc wtedy elektryczna) a w innym vanie wszystko bedzie na "szybko złączki". Nawet kanapa elektryczna może wyjmowana na dwa "kliknięcia". Tai środek właśnie udało mi się zanabyć.
Raz kanapa na 3 czesci dzielona raz na dwie. Obracane fotele lub nie..

Różnie śpiących ludzi w Astro widziałem, wiadomo dla całej rodziny to nie jest auto na kilka nocy ale połowa w namiocie a połowa w aucie = spoko.

Auta z JPN prawdopodobnie maja takie przebiegi ale ja sie zastanawiam czy to są przebiego po remoncie silnika czy jak? Od kilku słyszałem że i tak coś cieknie, że oleje i płyny były w słabym stanie. Parę koron musisz i tak zostawić żeby zrobić przegląd i bieżące wymiany.

Także tego, jak bedziesz miał coś na oku to ja bym sam jechał zobaczyć, dotknąć, sprawdzić jakie fotele jakie kanapy, nieraz widziałem wysiedziane tak jak drewniane stołki.

Jak się nie boisz to full size van będzie przestronniejszy, pomieści więcej, ma V8 a nie jakiś wykastrowany wynalazek V6 ;) Ja jestem skazany na Astro ale Ciebie można jeszcze uratowac  :))  1dziekuje

(Użytkuje Astro kilka lat, sam troche robię, dużo o nich czytam.Pozdro)
P RN(OD)D21